Nabídka práce na operačních sálech Chirurgické kliniky 1. LF UK a FTN v Praze

Vážené kolegyně a kolegové,

dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou práce na operačních sálech Chirurgické kliniky 1. LF UK a Fakultní Thomayerovy nemocnice v Praze – Krči, a to na pozici sálová sestra/instrumentářka. Podmínkou práce je dokončený 4. ročník studia lékařské fakulty a úspěšné absolvování zkoušky z ošetřovatelství. Nabídka je vhodná zejména pro ty z Vás, kteří se chtějí po promoci věnovat operačním oborům. Několik studentů 1. LF UK již u nás na uvedené pozici pracuje.

Nabízíme smlouvu formou DPP/DPČ s platem 200,- Kč/hodinu. Předpokládáme, že jeden student obsadí 3-5 pracovních směn v délce 12 hodin za měsíc. Nástup je možný od 15.10. nebo od 1.11.2022 dále. V případě Vašeho zájmu a bližších informací kontaktujte prosím vrchní sestru chirurgické kliniky, paní PhDr. Lenku Trubačovou na e-mail: lenka.trubacova@ftn.cz. Těšíme se na případnou spolupráci.

Doc. MUDr. Jaromír Šimša, Ph.D.
přednosta kliniky