1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
Zajímá vás, co se děje na fakultě? Přihlaste se k odběru bulletinu Jednička.

Pomůžeme vám

Potřebujete pomoc nebo informace a nevíte přesně na koho se obrátit?

Kontaktujte nás

Hodnocení abstraktů 19. SVK 1. LF UK

Vážení kolegové,

Hodnotící komise vyhodnotila jednotlivé abstrakty a zařadila jednotlivé příspěvky pro prezentaci ve formě přednášky nebo posteru.

Abstrakty pregraduální studium ke stažení ZDE

Abstrakty postgraduální studium ke stažení ZDE

Informace k Ústní prezentaci

Přednášet je možné v českém nebo anglickém jazyku. Doba přednášky je stanovena na 10 minut. Prosíme, dodržujte tento časový limit. Po každé přednášce je vyhrazen prostor pro krátkou diskusi (max. 5 minut). Promítací technika a počítač je zajištěn organizátory konference. Prezentace mohou být nahrávány z USB flash disku (čitelném na PC) do počítače v přednáškové síni v den konání konference od 8.30-8.55. Pokud se z důvodu pracovního vytížení nemůžete ráno dostavit prosíme zašlete svou prezentaci nejpozději 24 hodin před zahájením konference paní Mgr. Katarině Timkové emailem: katarina.timkova@lf1.cuni.cz . Uložte své prezentace ve formátu .ppt nebo .pptx pro PC (Microsoft Powerpoint) nebo .pdf (Adobe Reader). Doporučujeme, abyste si přinesli záložní prezentace. 
O přesném čase Vaší přednášky budete informován/a nejpozději 14 dní před zahájením konference.

Informace k Posteru

Prezentaci je možné připravit v českém nebo anglickém jazyce. Rozměry panelu jsou šířka 90 cm a výška 100 cm. Posterovou prezentaci je možné složit z několika archů formátu A4/A3 nebo jednoho archu většího formátu. Prosíme, dbejte na to, aby písmo, grafy a tabulky prezentace byly dostatečně veliké. Poster vyvěste mezi 8.30 a 9.00 na panel označený číslem posteru.

Hodnocení: (hodnotili 2 uživatelé) spravovat