XIV. Symposium Společnosti pro probiotika a prebiotika

Společnost pro probiotika a prebiotika (SPP) pořádá dne 16. dubna 2019 v 9,00 hod. celodenní XIV. Symposium s mezinárodní účastí. Místo konání je v Kongresovém centru Ústřední vojenské nemocnice v Praze 6 – Střešovicích. Úvodní přednášku: „Microbiota-gut-brain axis: could probiotics treat depression?“ přednese prof. Přemysl Berčík (McMaster University, Hamilton, Canada). Uvítáme odborné příspěvky do programu symposia.

Pozvánku a přihlášku naleznete na adrese https://www.probiotika-prebiotika.cz/cs/dokumenty/. Další informace u sekretářky společnosti paní Jany Mannové (e-mail:jana.mannova@fnmotol.cz, tel. 224432007). Symposium je pořádáno bez kongresového poplatku. Vzhledem k omezené kapacitě sálu doporučujeme se včas přihlásit.