Vítáme absolventy 1. LF UK

96568Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovolte mi, abych vám srdečně poblahopřál k úspěšnému zakončení studia na naší fakultě. Zamýšleným účelem těchto stránek je nabídnout vám potřebné informace, které se vám budou k rozjezdu vaší profesní kariéry hodit. Najdete zde řadu informací z oblasti specializačního a postgraduálního vzdělávání, včetně seznamu jejich garantů, katalog nabídek pracovních příležitostí a další potřebné informace. Pedagogové a další zaměstnanci fakulty jsou i nadále připraveni vyjít vám vstříc, pomoci a poradit.

Jsme velmi rádi, že zachováváte svou přízeň fakultě i po absolutoriu a těšíme se na další setkání s vámi.

Martin Vokurka, děkan 1. LF UK

Přihlašte se do ALUMNI 1. LF UK a získávejte aktuální informace o pracovních příležitostech, kurzech a společenských akcích! Nabízíme také řadu slev a výhod. Zaregistrujte se ZDE

Hodnocení: (hodnotilo 5 uživatelů) spravovat