Webináře o spánku a jeho poruchách

Neurologická klinika 1. LF UK a VFN od ledna 2022 organizuje webináře o spánku a jeho poruchách. Témata budou multioborová a přednášející budeme zvát i z jiných pracovišť. Přednášky plánujeme asi na půl hodiny s následnou diskusí. Budeme se snažit o aktuálnost a zároveň o co největší souvislost s medicínou denní praxe.

Zveme k účasti lékaře a zdravotníky všech odborností, studenty medicíny a jiných zdravotnických oborů!

Zájemci se registrují na webové stránce https://neurologie.lf1.cuni.cz/1LFNK-376.html, a to nejpozději dva dny před webinářem. Registrovaným následně rozešleme Emailem link pro připojení.

Program pro první tři měsíce roku 2022 přikládáme níže.

Těšíme se na Vaši účast.

Webináře o spánku a jeho poruchách –
Program na první trimestr roku 2022

13. 1. 2022 od 15.00
Jana Vyskočilová, Karel Šonka: 40 let CPAP a současné možnosti telemetrické spánkové medicíny

10. 2. 2022 od 15.00
Soňa Nevšímalová: Změnil se pohled na centrální hypersomnie od doby doc. MUDr. Bedřicha Rotha?

3. 3. 2022 od 15.00
Iva Příhodová: Zpožděná fáze spánku – civilizační problém