Reprezentační ples Univerzity Karlovy 2023

Reprezentační ples Univerzity Karlovy 2023 se v letošním roce uskuteční v pátek 21. dubna 2023 od 19.30 hodin opět v nádherných prostorách Paláce Žofín.

Prodej vstupenek byl zahájen

Zakoupit si je můžete prostřednictvím portálu Ticketmaster (www.ticketmaster.cz). V nabídce jsou různé cenové kategorie od 450,- (na stání) až po VIP vstupenku s rautovým občerstvením za 2950,-.

Na letošním plese, kterým Vás provede moderátor Daniel Stach, se můžete těšit na bohatý program, jehož součástí bude například Orchestr Karla Vlacha či vystoupení Hany Holišové. Chybět nebude ani ukázka společenského tance od tanečního páru, který možná znáte z televizní show StarDance nebo originální vědecké stand-upy z dílny FameLab. V Malém sále zahrají tři studentské kapely a v Rytířském sále vás bude po celý večer bavit Alena Přibylová and her Longhairs.

Nedílnou součástí letošního Reprezentačního plesu UK bude nově benefiční akce na podporu talentovaných středoškolských studentů. Budete mít možnost přispět nejen libovolnou částkou na účet Nadačního fondu Univerzity Karlovy, ale také dražbou originálních cen.

Veškeré informace o programu plesu i benefiční akci naleznete na webových stránkách plesu: