Odborný seminář: Pracovnělékařské služby od 1. 1. 2023 po novele vyhlášky

POZVÁNKA

Odborný seminář Ústavu hygieny a epidemiologie 1. LF UK a VFN v Praze

Téma: Pracovnělékařské služby od 1. 1. 2023 po novele vyhlášky - prof. MUDr. Milan Tuček, CSc. ., přednosta Ústavu hygieny a epidemiologie 1. LF UK Praha.

Seminář se koná ve středu 8. 3. 2023 ve 14,00 h. v posluchárně Ústavu hygieny a epidemiologie 1. LF UK v Praze, Studničkova 7, Praha 2.

„Vzdělávací akce je pořádaná dle Stavovského předpisu ČLK č. 16.“;

Vstup je volný, na akci není třeba se předem hlásit.

Akce je zařazena do systému celoživotního vzdělávání a ohodnocena 2 kredity ČLK.

Pořádající: Ústav hygieny a epidemiologie 1.LF UK a VFN v Praze

Organizační záležitosti:                                                                         Garant akce:

RNDr. Milena Bušová, CSc.                                                                   Prof. MUDr. Milan Tuček, CSc.

milena.busova@lf1.cuni.cz                                                                     přednosta ÚHE