FFC rozváží obědy nově přímo do nemocnic

Milí zákazníci,

od soboty 18. dubna do 25. května je u nás nově možné si objednat oběd i na dovážku. Každý den mezi 11-14h. Budeme rozvážet pro zaměstnance nemocnic a univerzit v okolí našeho bistra.

Jak na to?

• Vyberte si jídlo z naší týdenní nebo nově z víkendové nabídky, kterou najdete na našem Facebooku nebo www.fairfoodclub.cz.
  • Napište nám zprávu se svojí objednávkou na Facebook nebo na číslo +420 603 715 471.
  • Objednávky na dovážku přijímáme pouze den předem a to do 23:00.
  • Do zprávy, prosíme, nezapomeňte zahrnout adresu, vaše telefonní číslo a preferovaný čas dodání. O našem příjezdu vás budeme včas kontaktovat.
  • Minimální cena objednávky ve všední dny je 250 Kč, o víkendech 500 Kč. Rozvoz je zdarma. Platba bude možná pouze v hotovosti nebo ve stravenkách (nevracíme).

Ještě stále nás však můžete navštívit osobně v bistru. Pro aktuální menu na týden i nové víkendové menu neváhejte navštívit naši facebookovou nebo webovou stránku. Nabídku na víkend 18. - 19. dubna najdete ZDE.

Děkujeme a těšíme se na vaše objednávky.