pbern| tisk | spravovat

Výběrové řízení na obsazení místa přednosty pracoviště BIOCEV 1. LF UK

Děkan 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního (funkčního) místa:

· přednosta/ka pracoviště BIOCEV 1. LF UK,

současně pro uchazeče o tuto funkci i na místo profesor-a/ky nebo docent-a/ky se zaměřením na vědeckou činnost v oblasti biomedicíny.
Předpokládané jmenování do funkce k 1.7.2016.

Kvalifikační požadavky:

Vysokoškolské vzdělání lékařského nebo přírodovědného směru, vědecko-pedagogický titul profesor/ka nebo docent/ka, odborná praxe v oboru min. 10 let, pedagogická praxe min. 5 let, vědecká a publikační činnost, předpoklady pro řízení odborného a vědeckého týmu v daném oboru, občanská bezúhonnost. Klinická zkušenost výhodou.

Písemné přihlášky s vlastnoručním podpisem doplněné osobním dotazníkem, životopisem, kopiemi dokladů o vzdělání, kvalifikaci a praxi, přehledem vědecké a publikační činnosti, výpisem z trestního rejstříku (ne staršího 3 měs.) , souhlasem v souladu se zákonem o ochraně osob. údajů a koncepcí pracoviště, přijímá do 5 týdnů po zveřejnění inzerátu podatelna 1. LF UK v Praze, Kateřinská 32, PSČ 121 08 , Praha 2. Informace na tel.č. 224964254 a http://www.lf1.cuni.cz/ (úřední deska).

Inzerát bude zveřejněn v AM Review č. 7/2016 dne 29.3.2016.

Poslední termín pro odevzdání přihlášky:3.5.2016

Za obsah této stránky odpovídá: Tajemník fakulty. počet zobrazení: 479 poslední aktualizace: pbern, 04.03.2016