jfran| tisk | spravovat

Logo a znak 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy

Základními prvky loga 1. LF UK je znak (pečeť s pelikánem a mláďaty) a logotyp (graficky ztvárněný název fakulty).

Logo je registrovanou ochrannou známkou 1. lékařské fakulty UK a není dovoleno s ním volně nakládat.

Kompletní LOGOMANUÁL ke stažení ZDE

Šablony ke stažení ZDE

Použití loga či znaku 1. LF UK na promočním oznámení absolventa fakulty

• Z rozhodnutí děkana 1. LF UK prof. MUDr. Aleksiho Šeda, DrSc., je absolventovi 1. LF UK dovoleno použít logo či znak fakulty pro grafiku a tisk oznámení o promoci.

• Povolení děkana platí pro použití výhradně k výše uvedenému účelu a pouze při dodržení pravidel grafického užití loga 1. LF UK.

• Žádost o poskytnutí loga/znaku 1. LF UK v tiskové kvalitě směřujte prosím na Oddělení komunikace 1. LF UK na adresu pr@lf1.cuni.cz. Nezapomeňte uvést zamýšlený účel použití loga na promočním oznámení.

Použití loga či znaku 1. LF UK za jiným účelem

• Žádost o poskytnutí loga/znaku 1. LF UK v tiskové kvalitě směřujte prosím na Oddělení komunikace 1. LF UK na adresu pr@lf1.cuni.cz. V žádosti uveďte osobu či instituci žadatele a zamýšlený účel použití loga.

• Vaše žádost bude postoupena děkanovi 1. LF UK ke schválení, po něm obdržíte logo/znak 1. LF UK v tiskové kvalitě od Oddělení komunikace 1. LF UK elektronickou cestou.

Technické instrukce k logu 1. LF UK

Kodifikace barevného provedení:

Základní odstín 000033
Pantone solid coated 2768C
C-100 M-60 Y-20 K-80

POZOR! Světlá varianta loga není negativem varianty tmavé (pelikán je u obou variant světlý).

Přečtěte si více o znaku 1. LF UK

počet zobrazení: 3913 poslední aktualizace: zburi, 30.08.2016