ilodrova 17.01.2017

Informační večer pro studenty ve Francii (Paříž)

Již pojedenácté zve Asociace Čeští studenti a mladí profesionálové ve Francii (ČSMPF), která sdružuje mladé Čechy ve Francii, studenty přijíždějící tento semestr do Francie na informační večer – Jak studovat a žít ve Francii.

ilodrova 11.01.2017

Jazykové certifikáty k fakultnímu konkurzu na program Erasmus+

Vážení studenti, v sekci Jak na Erasmus byly doplněny informace týkající se povinnosti předložit jazykový certifikát k fakultnímu konkurzu na program Erasmus+.

ilodrova 06.01.2017

UNICA Student Conference 2017: "Towards a Student-Centred University"

Studentská konference pořádaná pod záštitou univerzitní sítě UNICA, která se uskuteční 4. - 7.10. 2017 v Římě.

ilodrova 22.11.2016

Zimní a letní jazykové kurzy na Univerzitě ve Freiburgu

Nabídka intenzivních jazykových kurzů němčiny a angličtiny, které budou probíhat v historickém městě v německé spolkové zemi Bádensko-Württembersko.

Za obsah této stránky odpovídá: Ten, kdo text vložil. počet zobrazení: 9447 poslední aktualizace: 17.01.2017