Výběrová komise - obsazení místa přednosty/ky Fyziologického ústavu 1. LF UK a BIOCEV 1. LF UK

Pracoviště Předseda komise Navržený děkanem Odborník navržený děkanem/odb. společností Navržený odbor. organizací Navržený Akademic. senátem Náhradník pro navržené děkanem
BIOCEV prof. MUDr. Otomar Kittnar, CSc., MBA prof. MUDr. Pavel Martásek, DrSc. prof. MUDr. Dalibor Valík, Ph.D., DABCC Bc. Gabriela Grznárová ( Květoslava Hrubišová) prof. MUDr.Martina Koziar Vašáková, Ph.D. (doc. MUDr. Yvona Angerová, Ph.D., MBA) prof. MUDr. Petra Lišková, Ph.D.
Fyziologický ústav doc. MUDr. Andrea Burgetová, Ph.D. prof. MUDr. Aleš Linhart, DrSc. prof. MUDr. Otomar Kittnar, CSc., MBA (prof. MUDr. Jaroslav Pokorný, DrSc.) Ing. Lucie Vojtová, Ph.D. (Bc. Martina Lacinová) prof. MUDr. David Sedmera, Ph.D., DSc. (prof. MUDr. Tomáš Grus, Ph.D.) prof. MUDr. Marek Trněný, CSc.