Chirurgická klinika 1. LF UK a FTN v Praze nabízí studentům práci na pozici SANITÁŘ/KA

Vážené kolegyně a kolegové, dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou práce na Chirurgické klinice 1. LF UK a Fakultní Thomayerovy nemocnice v Praze – Krči, a to na pozici sanitář. Podmínkou práce je dokončený 2. ročník studia lékařské fakulty. Několik studentů 1. LF UK již u nás na uvedené pozici pracuje. Nabízíme smlouvu formou DPP/DPČ s platem 180,- Kč/hodinu. Předpokládáme, že jeden student obsadí 3-5 pracovních směn v délce 12 hodin za měsíc, ale je možné se domluvit i individuálně. Nástup je možný, co nejdříve. V případě Vašeho zájmu a bližších informací kontaktujte prosím vrchní sestru chirurgické kliniky, paní PhDr. Lenku Trubačovou na e-mail: lenka.trubacova@ftn.cz. Těšíme se na případnou spolupráci.