Workshop zaměřený na CV a profilování se na sociálních sítích

Univerzita Karlova nabízí workshop pro vědecké a akademické pracovníky UK, doktorandy s úvazkem na UK a případně pro administrativní pracovníky je podporující. Účastníci se naučí vytvořit své profesní CV a profilovat se na sociálních sítích. Předem pošlou své životopisy a krátké představení na LinkedIn profil. Školitelka jim k nim poskytne zpětnou vazbu a bude s účastníky na jejich životopisech v rámci workshopu pracovat tak, aby bylo dosaženo naplánovaného cíle.

Kdy: 11. 2. 2020, 09:00-16:00
Kde: Velká zasedací síň, Ovocný trh 560/5, Praha
Registrace: na tomto odkazu – pozor nutná autentifikace přes CAS.

Program workshopu
9:00 – 9:15 Registrace
9:15 – 11:15 Možnosti sebeprezentace a dalšího využití nástrojů LinkedIn První část workshopu je věnována efektivitě a možnostem prezentace sebe a svých výsledků na sociálních sítích, využívání sítě LinkedIn (profil, skupiny, publikování příspěvků, specifika práce na této síti).
Školitelka: Eliška Vyhnánková, konzultantka v oblasti sociálních médií (www.vyhnankova.cz).
11:15-12:00 Oběd
12:00-13:00 Tvorba životopisu – teoretická část.
Jaké jsou rozdíly mezi akademickým CV a profesním CV v ČR? Jak připravit profesní životopis?
13:00-16:00 Tvorba životopisu – praktická část.
Práce se životopisy účastníků a jejich krátkými sebeprezentačními texty na LinkedIn. Účastníci se naučí vyvarovat se častých chyb při sestavování životopisu, společně se školitelkou budou pracovat na svých CV.
Školitelka: Helena Řepová.