Výjezdy na partnerské univerzity aliance 4EU+

Členské instituce aliance 4EU+ zahájily strategickou spolupráci v roce 2017; aliance formálně vznikla v březnu 2018 jako všeobecné partnerství pro rozvoj nové kvality spolupráce ve výzkumu, inovacích, vzdělávání a službách a pro vytvoření vhodné platformy k zajištění volného pohybu studentů, akademických a administrativních pracovníků i myšlenek, a také pro sdílení infrastruktur.

Studenti a zaměstnanci 1. LF mohou vyjet po domluvě na studijní pobyt či praktickou stáž na univerzity v Paříži a v Miláně, s Varšavou a Heidelbergem máme uzavřené klasické Erasmus bilaterální smlouvy, Kodaň bohužel studenty lékařských fakult v současnosti nepřijímá.

Pro více informací o možnostech výjezdu v rámci 4EU+ kontaktujte prosím Annu Jezberovou na anna.jezberova@lf1.cuni.cz