Ústřední vojenská nemocnice – Vojenská fakultní nemocnice Praha přijme do pracovního poměru pro Kliniku infekčních nemocí 1. LF UK a ÚVN SEKUNDÁRNÍHO LÉKAŘE.

Požadujeme: odborná způsobilost dle zákona č. 95/2004 Sb., absolvent lékařské fakulty, případně lékař se základním interním kmenem, zdravotní způsobilost a bezúhonnost dle zákona č. 95/2004 Sb., schopnost týmové i samostatné práce, uživatelská znalost PC.

Nabízíme: moderní pojetí infektologie, práci v prestižním akreditovaném zdravotnickém zařízení, bezpečné pracovní prostředí, systém kvalitního odborného zaškolení, velmi dobré platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené + 1 den dodatkové dovolené navíc, další 3 dny pracovního volna navíc a další.

Nástup po dohodě.

Kontakt pro zasílání žádostí a životopisů: primář MUDr. Marek Štefan - marek.stefan@uvn.cz