1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
Zajímá vás, co se děje na fakultě? Přihlaste se k odběru bulletinu Jednička.

Pomůžeme vám

Potřebujete pomoc nebo informace a nevíte přesně na koho se obrátit?

Kontaktujte nás

Ústav imunologie a mikrobiologie hledá výzkumného pracovníka pro práci na řešení projektu

Ústav imunologie a mikrobiologie 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity v Praze hledá výzkumného pracovníka pro práci na řešení projektu zaměřeného na zlepšení laboratorní diagnostiky neurodegenerativních onemocnění. Předpoklady – ukončené VŠ vzdělání přírodovědného typu, samostatnost, spolehlivost, flexibilita a schopnost komunikace. Zkušenosti s přípravou rekombinantních proteinů a technikami buněčné a molekulární biologie vítány. Prosíme zájemce o zaslání životopisu a motivujícího mailu na adresu: Karel.Holada@LF1.cuni.cz

Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy jsou uvedeny na webových stránkách 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy na adrese GDPR - 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy (cuni.cz) o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání na 1. LF UK.

Zasláním životopisu zároveň prohlašujete, že jste byl/a správcem řádně informován/a o zpracování osobních údajů v souladu s nařízením GDPR a že Vámi poskytnuté osobní údaje jsou přesné a pravdivé.


 

Hodnocení: spravovat