Ústav hygieny a epidemiologie 1. LF UK a VFN přijme do sekretariátu pracovnici/pracovníka na plný pracovní úvazek

Náplň práce:

vyřizování korespondence (email, dopisy)
vedení interní pošty evidence docházky
vedení zápisů z porad
technická výpomoc při výuce studentů
práce s univerzitním programem ESS UK a studentským portálem SIS

Požadujeme:

dokončené středoškolské vzdělání (maturita), nejlépe ekonomického směru
znalost práce na PC (MS Office)
znalost anglického jazyka (písemně, ústně)
komunikační zdatnost, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
zájem o práci v akademickém prostředí

Nabízíme:

Práci na plný úvazek
Stravenkovou kartu SODEXO
5 týdnů dovolené

Předpokládaný nástup od 1.února 2023. Smlouva na dobu určitou na 3 roky (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou).

Písemné nabídky se životopisem zasílejte na sekretariát ústavu Studničkova 7, 128 00 Praha 2 nebo na e-mail: petra.jandova@lf1.cuni.cz, tel.: 22496 8534.

Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy jsou uvedeny na webových stránkách 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy na adrese GDPR - 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy (cuni.cz) o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání na 1. LF UK.

Zasláním životopisu zároveň prohlašujete, že jste byl/a správcem řádně informován/a o zpracování osobních údajů v souladu s nařízením GDPR a že Vámi poskytnuté osobní údaje jsou přesné a pravdivé.