1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
Zajímá vás, co se děje na fakultě? Přihlaste se k odběru bulletinu Jednička.

Pomůžeme vám

Potřebujete pomoc nebo informace a nevíte přesně na koho se obrátit?

Kontaktujte nás

Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK

V  sobotu 9. ledna 2016 se pro zájemce o studium medicíny konal „Den otevřených dveří 1. lékařské fakulty UK". Posluchárny a učebny 1. lékařské fakulty UK byly zcela zaplněny. Zájemcům o studium děkujeme a přejeme mnoho štěstí u přijímacích zkoušek.

58702

Zájemci o studium na 1. lékařské fakulty UK se setkali s představiteli vedení fakulty a získali informace o fakultě, průběhu přijímacího řízení a oborech, které lze na 1. LF UK v akademickém roce 2016/2017 studovat. Měli zároveň příležitost navštívit posluchárny 1. LF UK, prohlédnout si některá vybraná pracoviště v budově děkanátu či v areálu Karlova a Albertova a nahlédnout do prostor Akademického klubu a Spolku mediků českých ve Faustově domě, kde studenti tráví svůj volný čas.
Po úvodním slově pana děkana Aleksiho Šeda, které se promítalo do všech poslucháren, se slova ujali v přeplněných posluchárnách i ostatní proděkani a zaměřili se na témata a obory, o které byl ze strany uchazečů největší zájem. Jsme rádi, že se i letošní Den otevřených dveří na 1. LF UK vydařil! 

Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK

 

Hodnocení: spravovat