1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
zburi| tisk | spravovat

Úspěšný Den otevřených dveří na 1. LF UK

V  sobotu 9. ledna 2016 se pro zájemce o studium medicíny konal „Den otevřených dveří 1. lékařské fakulty UK". Posluchárny a učebny 1. lékařské fakulty UK byly zcela zaplněny. Zájemcům o studium děkujeme a přejeme mnoho štěstí u přijímacích zkoušek.

58702

Zájemci o studium na 1. lékařské fakulty UK se setkali s představiteli vedení fakulty a získali informace o fakultě, průběhu přijímacího řízení a oborech, které lze na 1. LF UK v akademickém roce 2016/2017 studovat. Měli zároveň příležitost navštívit posluchárny 1. LF UK, prohlédnout si některá vybraná pracoviště v budově děkanátu či v areálu Karlova a Albertova a nahlédnout do prostor Akademického klubu a Spolku mediků českých ve Faustově domě, kde studenti tráví svůj volný čas.
Po úvodním slově pana děkana Aleksiho Šeda, které se promítalo do všech poslucháren, se slova ujali v přeplněných posluchárnách i ostatní proděkani a zaměřili se na témata a obory, o které byl ze strany uchazečů největší zájem. Jsme rádi, že se i letošní Den otevřených dveří na 1. LF UK vydařil! 

 


Za obsah této stránky odpovídá: Oddělení komunikace . počet zobrazení: 1447 poslední aktualizace: jtlap, 11.01.2016
Hodnocení: Kliknutím na tento odkaz upozorníte autora, že jeho článek už zřejmě není aktuální.
zavřít