1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
Zajímá vás, co se děje na fakultě? Přihlaste se k odběru bulletinu Jednička.

Pomůžeme vám

Potřebujete pomoc nebo informace a nevíte přesně na koho se obrátit?

Kontaktujte nás

Úspěšní uchazeči na Jedničce na zkoušku

 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze pozvala na čtvrtek 4. června 2015 úspěšné uchazeče přijaté na studijní průměr, aby si mohli ještě před zápisem vyzkoušet nanečisto studium medicíny. 

54565

Průvodci jim byli současní studenti 1. LF UK, kterých se mohli vyptat i na „zákulisní“ informace a studentský život. Dveře jim otevřely ústavy anatomie, biochemie, fyziologie, histologie, všeobecného lékař­ství a ústav vědeckých informací. Společně se svými budoucími učiteli a staršími spolužáky nahlédli do studia medicíny na naší fakultě a měli možnost ochutnat výuku v prvním a druhém ročníku.Všem zúčastněným děkujeme a přejeme hezké léto!

Úspěšní uchazeči na Jedničce na zkoušku Úspěšní uchazeči na Jedničce na zkoušku Úspěšní uchazeči na Jedničce na zkoušku Úspěšní uchazeči na Jedničce na zkoušku Úspěšní uchazeči na Jedničce na zkoušku Úspěšní uchazeči na Jedničce na zkoušku Úspěšní uchazeči na Jedničce na zkoušku Úspěšní uchazeči na Jedničce na zkoušku Úspěšní uchazeči na Jedničce na zkoušku Úspěšní uchazeči na Jedničce na zkoušku Úspěšní uchazeči na Jedničce na zkoušku Úspěšní uchazeči na Jedničce na zkoušku Úspěšní uchazeči na Jedničce na zkoušku Úspěšní uchazeči na Jedničce na zkoušku Úspěšní uchazeči na Jedničce na zkoušku Úspěšní uchazeči na Jedničce na zkoušku Úspěšní uchazeči na Jedničce na zkoušku Úspěšní uchazeči na Jedničce na zkoušku Úspěšní uchazeči na Jedničce na zkoušku Úspěšní uchazeči na Jedničce na zkoušku Úspěšní uchazeči na Jedničce na zkoušku Úspěšní uchazeči na Jedničce na zkoušku

Foto: Petr Heřman
Hodnocení: (hodnotili 2 uživatelé) spravovat