1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
Zajímá vás, co se děje na fakultě? Přihlaste se k odběru bulletinu Jednička.

Pomůžeme vám

Potřebujete pomoc nebo informace a nevíte přesně na koho se obrátit?

Kontaktujte nás

UK workshop – komunikace vědy pro doktorandy

Univerzita Karlova zve na interní workshop o komunikaci vědy, který povede Ing. Bc. Pavla Hubálková, Ph.D. (vědecká redaktorka magazínu UK Forum). Vzhledem k dotazům na možnost rozšíření o další cílové skupiny jsme se rozhodli uspořádat workshop ve dvou termínech: v úterý 21. června od 9 do 12 hodin v Malé aule Karolina (1. patro, Ovocný trh 3, Praha 1) a ve středu 22. června od 9 do 12 hodin v Zelené posluchárně (1. patro, Celetná 20, Praha 1).

V návaznosti na výše uvedené nově workshop nabízíme (kromě dříve adresované nabídky pro pracovnice a pracovníky oddělení PR a vědy, zástupcům vedení fakult a součástí pověřených agendou PR) i vědkyním a vědcům a dalším zájemcům o komunikaci vědy (např. doktorandkám a doktorandům). Proto prosím o rozšíření této informace i mezi ně a v případě zájmu o vyplnění registračního formuláře (https://bit.ly/UKRegistrace), a to nejpozději do 16. června 2022.

Dovolujeme si upozornit, že počet míst na workshopu je omezen kapacitou místnosti. Cílem workshopu je představit možnosti komunikace vědy za Univerzitu Karlovu, přiblížit fungování světa českých médií a především zodpovědět Vaše dotazy. Věřím, že tak pomůžeme postupně nastavit změnu formy vzájemné spolupráce vedoucí k lepší komunikaci špičkové vědy, která se na Univerzitě Karlově pěstuje. Více informací o připravované akci můžete nalézt na: https://bit.ly/UK-komunikacevedy.

V případě jakýchkoli dalších dotazů, prosím, kontaktujte přímo Ing. Bc. Pavlu Hubálkovou, Ph.D.

(pavla.hubalkova@ruk.cuni.cz, +420 604 595 479).

Hodnocení: spravovat