zburi| tisk | spravovat

Týden vědy a techniky aneb Čím si moderní civilizace ničí zdraví aneb Když blahobyt zabíjí

72513

Člověk není schopen se vyrovnat s nadbytkem vymožeností moderní doby. Špatně se stravuje, je ve stresu, má nedostatek pohybu, kouří... Důsledkem toho se rozvíjí řada nemocí, které se označují jako civilizační – nebo také nemoci z blahobytu (cukrovka, cévní mozková příhoda, deprese, obezita, rakovina aj.). Interaktivní výstava, která se uskuteční 8. listopadu 2018 v budově AV ČR Vás seznámí s těmi nejčastějšími a s možnostmi, jak jim předcházet.

Za obsah této stránky odpovídá: Oddělení komunikace . počet zobrazení: 196 poslední aktualizace: zburi, 30.10.2017