1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
josmart| tisk | spravovat

Tutoři

64123FB 1. ročníku 


1001 – Veronika Pavlíková

48510Ahojte! Moje meno je Veronika a som študentkou 6. ročníka. Pochádzam z Rožňavy a tento akademický rok budem prvým ročníkom sprevádzať skupinu 1001. Popri štúdiu medicíny sa venujem behu, joge a čítaniu beletrie. Ak budete mať nejaké otázky, môžete sa na mňa kedykoľvek obrátiť či už cez facebook alebo e-mail. Veľa entuziazmu, síl, chuti do učenia a hlavne veľa šťastia pri skúškach!

E-mail: nikuska.pavlikova@gmail.com

 FB kruhu ZDE

1002 – Karolína Karasová

64107Zdravím kruh 1002! Říkají mi Kája a na 1. lékařské fakultě studuji třetím rokem. Ráda hraju na klavír a zpívám v univerzitním pěveckém sboru. Pocházím ze Šumavy, ale krásy Prahy už mi také přirostly k srdci. Po dvou letech strávených na klidné koleji Kajetánce se stěhuji na Karlín, kde mě můžete v případě potřeby zastihnout. Nejdůležitější osobní setkání ale proběhne v Dobronicích, kde se v rámci seznamovacího kurzu seznámíte se mnou, se svými spolužáky, taky si ukážeme některé učebnice a nastíníme si, jak probíhá život medika. Spojení na mě najdete i virtuální – pomocí e-mailu nebo facebooku. Pokusím se odpovědět na všechny vaše zvídavé dotazy a zbavit vás případného strachu nebo nejistoty z nové životní éry. Tak medicíně zdar a brzy na shledanou.

E-mail:  karoli.karas@gmail.com

FB kruhu ZDE

1003 – Tomáš Strnad

64120Ahoj, zdravím kruh 1003! Jmenuji se Tomáš a jsem studentem 5. ročníku všeobecného lékařství. Budu se snažit, abych vám co možná nejvíce ulehčil začátek (a nejen ten) studia na 1. lékařské fakultě. Pocházím z Prahy a mezi mé záliby patří cestování, plavání a jízda na kole. Pokud budete mít jakékoliv otázky, neváhejte mě kontaktovat e-mailem nebo na facebooku. Těším se na naše setkání a přeji hodně úspěchů!

 

E-mail: TomasStr@seznam.cz

FB kruhu ZDE

1004 – Honza Horejsek

64106Ahoj! Jmenuji se Honza, jsem studentem 6. ročníku všeobecného lékařství a letos budu tutorem kruhu 1004. Protože začátky na žádné škole nejsou jednoduché, je mým úkolem vám (nejen) během prvního ročníku pomáhat se vším, co vás potká. Asi to bude znít jako klišé, ale nevěřím na hloupé otázky, takže se vážně ptejte na cokoli, co vás napadne. Neslibuji, že budu na všechno znát správnou odpověď, ale přinejmenším obvykle vím, koho se zeptat :) Když se zrovna nikde nepotkáme, najdete mě na facebooku nebo mi můžete napsat e-mail. A kdyby tyto metody komunikace neodpovídaly naléhavosti situace, na mobilu mě seženete skoro kdykoli.

E-mail: horejsekj@email.cz

FB kruhu ZDE

 

1005 – Adriana Tomaščinová

64115Zdravím pětko! Jmenuji se Adriana a jsem studentkou 3. ročníku všeobecného lékařství. Letošní rok budu Vaší tutorkou, tedy budu tu pro Vás, Vaše dotazy i případné problémy. Ve volném čase se věnuji sportu, a to především florbalu a tenisu. Také jsem jedním ze členů Wikiskript. Pevně věřím, že spolu zvládneme Váš první rok na fakultě zadní levačkou a s úsměvem k tomu. Neváhejte se ozvat!

E-mail: tomascinova.ada@seznam.cz

FB kruhu ZDE

1006 – Natálie Friedová

55406Ahoj 1006! Mé jméno je Natálie a studuji již pátým rokem všeobecné lékařství. Tento rok budu vaší studentskou tutorkou. Neváhejte se na mě obrátit s veškerými dotazy ohledně studia či studentského života. První rok na fakultě patří k těm nejtěžším. Pokusím se vás nasměrovat tou správnou cestou a pomůžu vám s všemi prváckými nástrahami (od utopení se v množství knih, po neztracení se v okolí fakulty). Na fakultě se věnuji projektu Wikiskript a genetickému výzkumu. Ve volném čase ráda cestuji, sportuji a učím se cizí jazyky. Prosezené hodiny si kompenzuji běháním SpartanRace. V Praze mě naleznete v okolí stanice metra Kačerov či na směně v žižkovském knihkupectví. Přeji vám hodně štěstí, úspěchů a zážitků při studiu na naší fakultě. A nezapomeňte, že jsem tu pro vás!!

E-mail: natalie.friedova@gmail.com

FB kruhu ZDE

1007 – Kateřina Malíková

55403Ahoj 1007! Jmenuji se Katka a budu vaším průvodcem po galaxii s názvem 1. LF. Jsem studentkou 4. ročníku všeobecného lékařství a mým záměrem je vám co nejvíce odlehčit s administrativními a jinými strastmi v průběhu studia. Kdykoli budete mít jakoukoli prosbu či dotaz, nezdráhejte se mi ozvat. Budu se snažit tu pro vás být jak jen to bude možné – a to na e-mailu či facebooku. Jelikož jsem i já byla na vašem místě, tak vím, že zprvu není lehké se u nás vyznat a že žádný dotaz není hloupý :-)

E-mail:  km.malikova@gmail.com

FB kruhu ZDE

1008 – Denisa Málková

64111Ahoj OSMIČKO, jmenuji se Denisa a studuji 5. ročník všeobecného lékařství. Budu vás provázet vaším prvním ročníkem jako tutorka a zároveň se budeme potkávat každý týden na praktikách z anatomie. Společně budeme bojovat na poli 1. lékařské fakulty – a i když to někdy není lehké, věřte, že to stojí za všechny útrapy. První ročník je jedním z nejnáročnějších na této fakultě a já tady budu proto, abych vám ho co nejvíce usnadnila a objasnila vše, co nebude hned pochopitelné. Proto se na mě nebojte s čímkoli obrátit. Doufám, že se budeme vídat často i mimo fakultu, protože odreagovat se je vždy potřeba. Těším se na vás!

E-mail: malkovaden@seznam.cz

FB kruhu ZDE

1009 – Vladimír Tarci

48498Ahojte, moje meno je Vlado, som študentom šiesteho ročníka a tento rok budem pomáhať pri štúdiu kruhu 1009. Pochádzam z malej dedinky na východnom Slovensku a v Prahe bývam na koleji Otava. Medzi moje záľuby patrí mimo medicíny hlavne šport. Na všetky Vaše otázky rád odpoviem, pretože kto sa veľa pýta, veľa sa aj dozvie. Veľa šťastia pri štúdiu!

FB kruhu ZDE

E-mail: vladimir.tarci@gmail.com

1010 – Jan Bartoška

65169Ahoj desítko, jmenuji se Honza a jsem studentem 4. ročníku všeobecného lékařství. Pocházím z Prahy a mezi mé záliby patří golf, lyžování a cestování. Tento rok budu Váš studentský tutor. Budu se snažit Vám co nejvíce pomoci s průběhem prvního ročníku. Budete-li mít jakýkoliv dotaz, nebo potřebu se poradit, neváhejte mne kontaktovat. Jsem tu pro Vás. Přeji Vám hodně štěstí a úspěchů během studia!

E-mail: janbartoska1@mail.com

FB kruhu ZDE

1011 – Josef Holub


64104Zdravím jedenáctku! Jmenuji se Pepa a jsem studentem 3. ročníku všeobecného lékařství. Letos mám tu skvělou příležitost být Vaším studentským tutorem, což znamená, že se budu maximálně snažit Vám pomoci překonat všechny možné překážky, které na Vás v prvním ročníku na naší fakultě mohou číhat. Pevně věřím, že spolu vše zvládneme a sejdeme se i mimo školu na nějakém tom pivku, abychom z toho učení nezblbli. Neváhejte mě kontaktovat a v případě jakéhokoliv dotazu napsat. Čím dříve se vše bude řešit, tím méně starostí později budete mít. Určitě se uvidíme v Dobronicích a třeba i na Urgentní medicíně, kde lektoruji. Tak hodně štěstí a příjemné studium na Jedničce :-)

E-mail: hpepinoh@gmail.com

FB kruhu ZDE

1012 – Josef Urbanec

64116Ahoj dvanáctko, jsem rád, že vás mohu přivítat na Jedničce. Aby vaše studium na ní bylo snadnější, jsem tu já – váš studentský tutor. Jmenuji se Pepa, pocházím z města Karla Havlíčka a jsem studentem 6. ročníku. Shodou okolností jsem i váš lektor anatomie, takže se budeme vídat každé pondělí na praktikách z anatomie. Bydlím v Košířích na Praze 5 nedaleko od naší fakulty, pokud byste cokoliv potřebovali, nebojte se na mne obrátit. Přeji mnoho úspěchů! :)

E-mail: jurbanec86@gmail.com

FB kruhu ZDE

1013 – Iva Dokoupilová

64103Ahoj 13! Jmenuji se Iva a jsem studentkou 6. ročníku. Letos budu nejen vaší tutorkou, ale každé úterý se uvidíme i na praktikách z anatomie. Vynasnažím se dělat maximum, abych vám první rok na fakultě ulehčila a přesvědčila vás o tom, že medicína není jen o prosezených hodinách s hromadou knih, ale hlavně o spoustě zážitků a skvělých lidech. Ráda odpovím na všechny vaše dotazy ohledně studia i mimoškolních věcí, neváhejte a pište na e-mail nebo facebook. Těším se na vás!

E-mail: idokoup@gmail.com

FB kruhu ZDE

1014 – Hana Dittrichová

64118Zdravím čtrnáctku! Mé jméno je Hanka a jsem ze šesťáku. Mám velkou radost, že vás mohu provázet prvním rokem studia na naší fakultě. Pevně věřím, že to společně v pohodě zvládneme. Můžete se mě ptát na cokoliv, uvidíme, na co všechno budu znát odpověď :) Jsem tu od toho, abych vám poradila, pomohla a doporučila, co se jak nejlépe dělá, kde se skvěle půjčují i nakupují učebnice a kde se okolo fakulty nejlépe odpočívá. A doufám, že spolu zajdeme posedět a popovídat si i o něčem jiném než o škole. Více si povíme v Dobronicích, těším se na vás!

E-mail: ha.ttrich@gmail.com

FB kruhu ZDE

1015 – Jan Šturma

55410Ahoj patnáctko! Jmenuji se Honza a jsem studentem 5. ročníku všeobecného lékařství. Pocházím z Prahy, kde bydlím na Jižním Městě. Mezi mé záliby patří hra na kytaru, vaření, fotografování a historie. Rekreačně se také věnuji společenskému tanci. Sám si pamatuji, že začátky nemusí být jednoduché. Ke studiu jste si vybrali tu nejkrásnější fakultu s nejdelší historií a tradicí. Společně si ukážeme, jak se orientovat ve všech povinnostech nejen v prvním, ale i v dalších ročnících. Povíme si nejen, co se učit, ale i jak se to učit. V neposlední řadě ke studiu patří zábava, které si užijeme mnoho už v Dobronicích. Přeji vám mnoho štěstí a úspěchů a těším se na vás!

E-mail: honzik.sturma@seznam.cz

FB kruhu ZDE

1016 – Nela Rezbáriková

64112Zdravím! Jsem Nela a pro tento rok budu tutorkou kruhu 1016. Budu na naší fakultě už třetí rok a s radostí vám předám všechny svoje znalosti a zkušenosti. Určitě se máte na co těšit, není to jen o studiu, ale můžete si i medicínu užít a já vám zkusím poradit jak ;) Kromě studia ráda pročítám severské detektivky, ochutnávám dobrou kávu a utíkám do přírody. Více si povíme nejen v Dobronicích. Přeji vám hodně sil a úspěchů, hlavně si to užívejte!

E-mail:nela.rezbarikova@gmail.com

FB kruhu ZDE 

1017 – David Kulišiak

64109Zdravím kruh 17! Volám sa David Kulišiak a som študentom 4. ročníka. Každý začiatok je veľký krok do neznáma. Nové prostredie, nová škola, noví ľudia, nový život... Všetko sa zvláda lepšie, keď Vám má kto podať pomocnú ruku. Rád Vám budem tú ruku podávať nielen každý štvrtok na praktikách z anatómie, ale budem sa snažiť Vám ukázať aj druhú stránku medicíny. Nakoniec mi snáď dáte za pravdu, že aj tak náročné štúdium nakoniec oveľa viac prinesie ako zoberie. Kedykoľvek sa na mňa môžete obrátiť či už cez facebook alebo e-mail. Veľa šťastia pri štúdiu!

E-mail: david.kulisiak@gmail.com

FB kruhu ZDE

1018 – Martina Křečková

64108Milá 18, zdravím vás jako vaše nová tutorka! Jmenuji se Martina, jsem studentkou 4. ročníku všeobecného lékařství a pocházím z Prahy. Mým přáním je vám co nejvíce ulehčit nástup do školy a první ročník. Zpočátku se mohou některé věci ohledně studia a studentského života na fakultě zdát nepřehledné, tak se nebojte na mě s čímkoliv obrátit. Bude-li to v mých silách, udělám vše proto, abych vám pomohla. Můžete mě kontaktovat e-mailem či na facebooku. Doufám, že se všichni uvidíme v Dobronicích, kde se dozvíte mnoho užitečných informací a hlavně se seznámíte se spoustou skvělých lidí. Už se na vás všechny moc těším a věřím, že budete ta nejlepší parta pod sluncem!

E-mail: martina.krecek@gmail.com

FB kruhu ZDE

1019 – Jan Lukša

64110Zdravím devatenáctku! Jmenuji se Honza, ale slyším pouze na přezdívku Lukšov. Jsem studentem 4. ročníku a následující rok vám budu po boku jakožto studentský tutor. Mým hlavním cílem je vás všechny co nejlépe připravit na studium a život na naší krásné fakultě. Kromě seznamováku v Dobronicích se budeme potkávat každý týden na praktikách z anatomie a snad sem tam i v nějaké hospodě (ono se to s tím studiem nesmí přehánět). Kdybyste si s čímkoliv nevěděli rady, nebojte se mi napsat! Uvidíme se zanedlouho! :)

E-mail: honza.luksa@gmail.com

FB kruhu ZDE

1020 – Katarína Vančišinová

64122Ahojte, moje meno je Katarína a už tretím rokom pôsobím na našej fakulte ako študentský tutor. Môžete sa na mňa obrátiť s akýmikoľvek otázkami ohľadom fakulty, štúdia či študenského života. Okrem toho budem aj vaša lektorka na hodinách anatómie a uvidíme sa teda každý piatok a spoločne budeme prekonávať anatómiu. Teším sa na vás!

E-mail: katarina.vancisinova@gmail.com

FB kruhu ZDE

ZUBNÍ LÉKAŘSTVÍ – 1101, 1102 – Hedvika Švehlová


64114Ahoj zubaři! Jmenuju se Hedvika, na naší fakultě studuju zubní lékařství třetím rokem a jsem vaší studentskou tutorkou pro tento rok. Budu se snažit, aby pro vás byly začátky na fakultě co nejhladší a hlavně vám ukázat, že studium není jenom o bezesných nocích strávených nad učebnicemi, ale že si hlavně užijete hodně zábavy a potkáte skvělé lidi. Spolu s Káťou jsme tutorky pro všechny zubaře, můžete se ptát nás obou bez ohledu na to, jaký jste kruh :) Rozhodně se nás neváhejte zeptat na cokoli, v prváku jsme byli jednou všichni a žádný dotaz není hloupý! :)

E-mail: hedvika.svehlova@centrum.cz

FB kruhu ZDE

ZUBNÍ LÉKAŘSTVÍ – 1103, 1104 – Kateřina Lustigová


64119Ahoj! Jmenuji se Katka a studuji 2. ročník zubního lékařství. Jsem z Velkých Popovic, ale už nějakou dobu bydlím v Praze. Budu se snažit co nejvíc vám usnadnit jak začátky studia, tak i všechno, co bude následovat. Když budete mít jakýkoli dotaz, opravdu se nebojte zeptat – většina věcí tu pro vás bude nová a my jsme tu proto, abychom vám pomohli. Žádný dotaz není hloupý! :-) Můžete se se mnou spojit buď přes e-mail, nebo přes facebook. No a protože nejen studiem je člověk živ, doufám, že se budeme vídat i mimo školu – ukážeme si, že i medik může mít vcelku normální život (a že občas zajít s kamarády ven není na škodu!) :-) Přeji vám hodně štěstí při studiu a těším se, až vás všechny poznám!

E-mail: k.lustigova@gmail.com

FB kruhu ZDE

NUTRIČNÍ TERAPIE – Helena Staňková

55421Ahoj, jmenuji se Helča a letos budu tutorkou pro (budoucí) nutriční terapeuty. Pokusím se vám usnadnit první dny na naší fakultě a hlavně vám pomůžu se tady zorientovat, abyste se vyvarovali zbytečného stresu. Baví mě sport, hlavně lezení a běh, jóga, hudba, fotografování, miluju cestování a samozřejmě dobré jídlo. Když budete potřebovat s čímkoliv poradit, určitě neváhejte a kontaktujte mě přes e-mail nebo FB :-)

E-mail: helensshead@gmail.com

FB kruhu ZDE

ADIKTOLOGIE – Anna Vondrová

55427

Zdravím nové studenty adiktologie! Jmenuju se Anča, jsem z Prahy a baví mě všelicos. Jsem jakousi vaší příručkou první pomoci pro studium nebo poradenskou centrálou, na kterou se můžete kdykoli obracet s jakýmikoli dotazy, tak doufám, že toho využijete. Postupuji nyní již do magisterského studia a můžu říct, že studovat na 1. LF je báječný, a obor, který jste si vybrali, je neuvěřitelně dynamický a občas je fakt náročný se v něm zorientovat. A právě proto mě máte :-) Neváhejte mě kontaktovat nejen při nesnázích a nejasnostech.

E-mail: vondra.anna@gmail.com

FB kruhu ZDE

FYZIOTERAPIE – Sofya Volchanskaya

64117Ahoj! Jmenuji se Soňa a jsem ve třeťáku na fyzioterapii. Letos vám budu pomáhat při studiu na našem oboru. Pokusím se vám co nejvíce usnadnit první rok na 1. LF a zároveň vám ukázat, jak moc báječný obor jste si vybrali. Takže kdybyste měli jakýkoliv dotaz, neváhejte a napište, ráda vám na všechno odpovím. Jsem tu pro vás. Těším se na naše setkání a ať se daří.

E-mail: sonya.volchanskaya@gmail.com

FB kruhu ZDE

ERGOTERAPIE – Klára Šímová

64121Ahoj! Jmenuji se Klára a pocházím z Ústí nad Labem. Letos jsem tutorkou pro 1. ročník ergoterapie a budu se vám snažit usnadnit start na naší fakultě, proto se na mě neváhejte obrátit se všemi vašimi dotazy, ráda vám pomohu. Kontaktovat mě můžete přes e-mail nebo na mém facebooku. Ať se daří nejen při studiu a budu se na vás těšit v Dobronicích! :)

E-mail: klarasimova95@gmail.com

FB kruhu ZDE

PORODNÍ ASISTENCE - Lucka Honetschlägerová

64105Ahoj budoucí porodní asistentky! Jmenuju se Lucka a studuji tento úplně nový obor druhým rokem. Jsem z malé vesnice Kunice Vidovice, která se nachází kousek od Říčan. Baví mě snad všechno, u čeho se člověk pobaví, kam patří samotné děti, které Vás naplní neskutečnou radostí a láskou. V letošním roce budu Vaší studentskou tutorkou, kdy se Vám budu snažit pomoci při nástupu na fakultu a poskytnu Vám všechny informace ohledně výukových předmětů, administrativních věcí a poradím Vám, co a jak na fakultě chodí :) Budu se snažit Vám usnadnit první chvilky na univerzitě, abych Vás zbavila zbytečného stresu... Kdykoli byste na mě měly jakýkoliv dotaz, neváhejte se mi ozvat! E-mail a facebook pravidelně kontroluju ;) Chci Vám přeci pomoct – od toho jsem tady! ;)

E-mail: luckahonet@seznam.cz

FB kruhu ZDE

 


Za obsah této stránky odpovídá: Oddělení vnějších vztahů . počet zobrazení: 20606 poslední aktualizace: zburi, 22.09.2016
Hodnocení: (hodnotilo 5 uživatelů) Kliknutím na tento odkaz upozorníte autora, že jeho článek už zřejmě není aktuální.
zavřít