Testování zaměstnanců 1. LF UK

1. lékařská fakulta UK testuje své zaměstnance

Testování zaměstnanců antigenními testy probíhá v dikci Univerzity Karlovy (Opatření rektora jsou k dispozici níže).

Z testování jsou vyjmuti zaměstnanci, kteří již onemocnění prodělali, nebo jsou proti němu očkováni. Níže si lze vytisknout také čestná prohlášení o proběhlém onemocnění covid-19 anebo prohlášení o očkování proti tomuto onemocnění. U fakultních zaměstnanců, kteří jsou současně zaměstnáni nemocnicemi, zajišťují testování nemocnice.

Pro všechny zaměstnance UK je k dispozici testovací centrum na Albertově ve Studničkově ulici 2030 za Chemickým ústavem PřF UK. Provozní doba je od 8.00 do 16.00 hodin každé pondělí, středu a pátek. Testování bude možné jen po předchozí rezervaci, rezervační systém najdete zde: https://testovani.cuni.cz. Zájemci o testování se na místě musejí prokázat platnou pracovní smlouvou či zaměstnaneckou kartičkou. Negativní test má pro účely vstupu na pracoviště platnost sedm dní. Stručný informativní dokument o testování zaměstnanců na Univerzitě Karlově najdete ZDE.

1. LF UK připravila od pondělí 22. 3. 2021 pro své zaměstnance také možnost centrálního testování v budově děkanátu, a to v prvním patře Stomatologické kliniky (dveře číslo 2020). Zájemce o testování si musí předem registrovat termín v rezervačním systému zde: https://rezervace.lf1.cuni.cz/covid-stoma/index.php

Jak na to?

• V tabulce si vyberte, o jaký termín máte zájem a odešlete rezervaci tlačítkem REZERVOVAT vpravo dole.
  • Na e-mail Vám dorazí potvrzení o provedené rezervaci.
  • Na každý termín je možné udělat několik rezervací. Políčko změní barvu teprve, když jsou obsazeny všechny z nich.
  • Rezervace na následující den končí předchozí den v 16:00.
  • Rezervaci je možné zrušit přímo na této stránce nebo prostřednictvím odkazu v e-mailu.
  • Prosím dostavte včas na místo vyšetření (Kateřinská 32, Stomatologie, 1. patro, č. dveří 2020), jinak budete zařazen/a na konec fronty.
  • Připravte si průkaz zdravotní pojišťovny a občanský průkaz.

• Testování proběhne formou výtěru z nosu štětičkou. Po odběru počká testovaný na chodbě a po zobrazení výsledku mu tento sestra ohlásí. Celá procedura, včetně čekání na výsledek, potrvá max. 30 minut.

Samotesty, prosím, použijte jen v nezbytných případech.
    Postup samovyšetření najdete v příbalovém letáku, který je součástí každého balení testů.

K provádění testování na 1. LF UK je také přijato Opatření děkana č. 2/2021, jeho text najdete ZDE.

Čestné prohlášení o prodělání onemocnění

Čestné prohlášení o očkování

Hodnocení: (hodnotilo 21 uživatelů) spravovat