Termíny zápisů do doktorského studia 2021/2022

Termíny zápisů do doktorských studijních programů pro akademický rok 2021/2022 byly stanoveny opatřením děkana č. 6/2021.

Řádný termín zápisů do doktorského studia:
• do 1. roku studia 9. 9. 2021
• do dalších roků studia 13.–16. 9. 2021

Náhradní termín zápisů do doktorského studia:
• do 1. roku studia 30. 9. 2021
• do dalších roků studia 4.–5. 10. 2021

Zápisy budou probíhat na děkanátu 1. LF UK.

Konkrétní čas zápisu bude upřesněn později. Uchazečům bude tato informace zaslána emailem.

ZÁPIS DO 1. ROČNÍKU DOKTORSKÉHO STUDIA
K zápisu si s sebou vezměte:
- vyplněný Zápisový list studenta a Přílohu k zápisovému listu studenta – ke stažení na webu fakulty, sekce „Pro 1. ročník“
- 1x průkazové foto, občanský průkaz, cizinci pas (občané Slovenska občanský průkaz nebo pas)
- vyplněné a vytištěné potvrzení o studiu – ke stažení na webu fakulty, sekce „Všeobecné“
- imatrikulační slib
- cizinci s vízovou povinností – povolení k pobytu
- kopii magisterského diplomu – pouze v případě, že jste ji dosud fyzicky nedoložili či nezaslali poštou Absolventi UK doloží běžnou neověřenou kopii diplomu, absolventi jiné české vysoké školy úředně ověřenou kopii diplomu; absolventi slovenské vysoké školy ověřený diplom a dodatek k diplomu. Pokud dosud nemáte k dispozici diplom doručíte ho studijní referentce po promoci.
- psací potřeby

Zápis v zastoupení je možný pouze na základě plné moci.

Hodnocení: (hodnotil 1 uživatel) spravovat