Stomatologická klinika 1.LF UK a VFN přijme Instruktorku pro výukové sály

Stomatologická klinika 1.LF UK a VFN přijme Instruktorku pro výukové sály k zajištění výuky studentů. Nástup možný ihned nebo dle domluvy. Mzdové zařazení dle Vnitřního mzdového předpisu UK.
Požadujeme: SŠ vzdělání, flexibilitu, psychickou odolnost
Náplň práce: Evidence studentů na výuce na výukových sálech, vybavení jednotek provozním a spotřebním materiálem, agenda a administrace objednávek potřebných oprav, evidence a skladové
hospodářství dodaného materiálu, zajištění sterilizace zdr. prostředků pro další použití, kontroly sterilizačních procesů a jejich evidence, účast při plánování blokové semestrální praktické výuky.
Praxe ve zdravotnictví nebo školství výhodou.
benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, dny osobního rozvoje, atd.

Bližší informace:
Kateřina Hokeová, tel.: +420 224 964 569, email katerina.hokeova@vfn.cz

Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy jsou uvedeny na webových stránkách 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy na adrese GDPR - 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy (cuni.cz) o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání na 1. LF UK.

Zasláním životopisu zároveň prohlašujete, že jste byl/a správcem řádně informován/a o zpracování osobních údajů v souladu s nařízením GDPR a že Vámi poskytnuté osobní údaje jsou přesné a pravdivé.