Stáž pro absolventa zubního lékařství: Kréta, Řecko

Dr. Dimitris Railakis nabízí, v pozici "přijímací instituce", jednomu z čerstvých absolventů Zubního lékařství možnost účastnit se od září 2018 stáže v jeho dentální klinice (adresa: 5 Alex. Papanastasiou Street, Dikastirion Square, 73133, Chania, Crete, Greece).

Dentální klinika se nachází ve městě Chania na Krétě v Řecku. Skládá se ze dvou samostatných ordinací (jednu pro školitele a druhou pro účastníka). Provádí se zde zákroky ze všech oblastí obecné stomatologie, zejména však z oblasti restorativní, protetické, endodontické a pohotovostní zubní péče. Ordinaci navštěvuje široká škála pacientů zahrnujících místní i zahraniční rezidenty Kréty, stejně jako řadu rekreantů na dovolené v průběhu turistické sezony.

Požadavky na účastníka:

Přiměřeně plynulá angličtina je nutnou podmínkou vzhledem k široké škále zahraničních pacientů. Od účastníka se očekává citlivý přístup k pacientům a ochota učit se a zlepšovat se v rámci průběhu stáže.

V případě nejasností či dalších dotazů se můžete obrátit na současného stážistu slečnu Kláru Drápalovou (klarkadrapalova@gmail.com) nebo na pana Dr. Railakise (drailakis@gmail.com).