Slavnostní ukončení studia čerstvých absolventek oboru Porodní asistentka

Včera proběhlo v kapli sv. Kříže v Gynekologicko-porodnické kliniky 1. LF UK a VFN v Praze slavnostní ukončení studia čerstvých absolventek oboru Porodní asistentka v bakalářském studijním programu. Předání diplomů a odznaků UK se vedle proděkana 1. LF UK pro nelékařské studijní programy prof. PhDr. Michala Miovského, PhD., ředitelky VFN Mgr. Dany Juráskové, Ph.D.,MBA, přednosty Gynekologicko-porodnické kliniky 1. LF UK prof. MUDr. Aloise Martana, DrSc., vedoucího lékaře Perinatologického centra kliniky prof. MUDr. Antonína Pařízka, CSc. a vrchní sestry kliniky PhDr. Daniely Šimonové zúčastnil také prorektor UK pro vnější vztahy prof. PhDr. Martin Kovář, Ph.D. Gratulujeme všem porodním asistentkám k ukončení studia!

78201