Proshek-Fulbrightovo stipendium pro lékaře

Program je určen lékařům a vědcům ve všech oborech medicíny a na medicínu navazujících oborech (včetně péče o zdraví, stomatologie, farmacie apod.).

Stipendium vyhledává vysoce kvalifikované zástupce lékařské profese na počátku vědecké kariéry i seniorní výzkumníky.

Účelem stipendia je poskytnout příležitost účastnit se po dobu 4 až 6 měsíců pozorování, konzultací, výuky a výzkumu na University of Minnesota Medical School.

Stipendium se neuděluje na klinický výcvik.

Na akademický rok 2020/21 jsou k dispozici 2 místa na 4-6 měsíců, uzávěrka programu je 1.února.

Detailní informace, on-line přihláška včetně instrukcí je k dispozici na webu https://www.fulbright.cz/stipendia/proshek-fulbrightovo-stipendium-pro-lekare/

V případě potřeby prosím kontaktujte paní Kateřinu Koubovou (kloubova@fulbright.cz nebo na tel.: +420 222 718 452).