Přípravné kurzy 1. LF ak. rok 2021/2022

Přípravný kurz pro akademický rok 2021/2022

Výuka bude probíhat formou e-learningu.

Kurz celoživotního vzdělávání - zájmový kurz. Kurz probíhá od října do dubna.

Studium nemá profesní charakter, po jeho ukončení je vydáváno Osvědčení o absolvování kurzu.
Přihlášku (Založení nové přihlášky) je možné podat přes studijní informační systém. Přihlášku je možné podat od 1. 9. 2021. Opatření děkana č.10

CENA: 7.000,-Kč

- přednášky (komentované prezentace) z fyziky, chemie a biologie

- chat s přednášejícím (konzultace) bude probíhat v pondělí a úterý podle rozvrhu.

Zahájení kurzu 4.října 2021.

První prezentace bude přístupná ve čtvrtek 30. září 2021. Prezentace na další týden budou zveřejněny vždy ve čtvrtek. Vstup do živé konzultace je podmíněn shlédnutím příslušné přednášky.

Sylabus předmětů - témata přednášek.

Přihlášení do kurzu:
  • Přihláška se podává prostřednictvím studijního informačního systému (SIS) - Založení nové přihlášky
  • Přihláška se podává pouze elektronicky.
  • Za přihlášku musí být uhrazena stanovená částka a spárována s platbou. Informace o platbě Vám bude zaslána na e-mail po odeslání elektronické přihlášky.
  • Poplatek za kurz musí být uhrazen pod VS, který je totožný s ID přihlášky. Pokud nebude u platby správně vyplněn VS a SS, platba se nepřiřadí k přihlášce a přihláška nebude zaregistrovaná.
  • Obdržíte e-mail s potvrzením o spárování.

Hodnocení: (hodnotili 2 uživatelé) spravovat