Přípravné kurzy 1. LF ak. rok 2020/2021

Přípravný kurz pro akademický rok 2020/2021

Vzhledem k situaci s infekčním onemocněním COVID-19 došlo ke sloučení přípravného kurzu typu A a B. Výuka bude probíhat formou e-learningu.

Kurz celoživotního vzdělávání - zájmový kurz. Kurz je dvousemestrální (říjen - duben)

Studium nemá profesní charakter, po jeho ukončení je vydáváno Osvědčení o absolvování kurzu.
Přihlášku (Založení nové přihlášky) je možné podat přes studijní informační systém, podání přihlášky na kurz B.

CENA: 5.000,-Kč

- přednášky (komentované prezentace) z fyziky, chemie a biologie

- chat s přednášejícím bude probíhat v pondělí a úterý podle níže uvedeného rozvrhu (bude co nejdříve doplněno)

Zahájení kurzu 19.října 2020. První prezentace bude přístupná ve čtvrtek 15. října 2020. Prezentace na další týden budou zveřejněny vždy ve čtvrtek.

Rozvrh zimní semestr a letní semestr

Sylabus zimní semestr a letní semestr.

Přihlášení do kurzu:
  • Přihláška se podává prostřednictvím studijního informačního systému (SIS) - Založení nové přihlášky
  • Přihláška se podává pouze elektronicky.
  • Za přihlášku musí být uhrazena stanovená částka a spárována s platbou. Informace o platbě Vám bude zaslána na e-mail po odeslání elektronické přihlášky.
  • Poplatek za kurz musí být uhrazen pod VS, který je totožný s ID přihlášky. Pokud nebude u platby správně vyplněn VS a SS, platba se nepřiřadí k přihlášce a přihláška nebude zaregistrovaná.
  • Obdržíte e-mail s potvrzením o spárování.