Přihlaste se do soutěže Nerd Art Prize

Chaperon ERA Research Club vás opět zve k účasti v soutěži Nerd Art Prize

Zašlete nám svou nejlepší fotku/obrázek!

Letos ve dvou samostatných kategoriích:

- Věda a výzkum

- Freestyle (tedy jakékoli téma)

Nejlepší snímky v každé kategorii vybere komise složená z vedoucí skupiny projektu Chaperon. Vítězné snímky kategorie Věda a výzkum budou vyvěšeny v nově postavené budově kampusu Lékařské fakulty v Plzni a vítězové v obou kategoriích budou odměněni věcnými cenami. Do soutěže přijímáme běžné fotografie, ale i jakýkoli druh instrumentálního výstupu nebo vizualizovaných dat atd. – neváhejte použít svou fantazii!

Soutěžní výzva je otevřena všem studentům a zaměstnancům Univerzity Karlovy. Chcete-li se zúčastnit, zašlete svůj příspěvek spolu s krátkým popisem obrázku (co to je, jak byl pořízen, do jaké kategorie ho posíláte) na chaperon.nap@lfp.cuni.cz. Posuzovány budou pouze příspěvky zaslané prostřednictvím oficiálního e-mailového účtu Univerzity Karlovy a od jednoho soutěžícího bude přijat maximálně 1 obrázek. Snímek by měl být pořízen/vygenerován v letech 2021/2022.

Termín odevzdání: 15. září 2022