Přednáška prof. Sook-Bin Woo (Harvard) na téma Leukoplakie

Pracoviště klinické a transplantační patologie IKEM

a Oddělení orální medicíny 1. LF UK a VFN vás srdečně zve na
přednášku profesorky Sook-Bin Woo, DMD, FDSRCS.

Odborné setkání se bude konat dne 3. 6. 2024 od 8:30–10:00 ve Velké zasedací místnosti děkanátu 1. LF UK, Na Bojišti 3, Praha 2 (číslo dveří 2.111).

Sook-Bin Woo působí na pozici profesorky orální patologie na Department of Oral Medicine, Infection and Immunity Harvard School of Dental Medicine a Harvard Medical School, kde spojuje práci klinika a orálního patologa.

Zaměřuje se především na problematiku potenciálně
maligních onemocnění dutiny ústní. S obrovským nadšením se věnuje výuce studentů medicíny a rezidentů (lékařů před atestací) na Harvard School of Dental Medicine. Je autorkou mnoha významných publikací, nositelkou řady mezinárodních ocenění a jedním z celosvětově nejuznávanějších odborníků současné orální medicíny a orální patologie.
Její akademická reputace vedla mimo jiného i k získání prestižního postu prezidentky American Academy of Oral Medicine (2014–2015).
Akce je pro všechny účastníky zdarma, po přednášce bude věnován
dostatečný prostor diskusi.