1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
Zajímá vás, co se děje na fakultě? Přihlaste se k odběru bulletinu Jednička.

Pomůžeme vám

Potřebujete pomoc nebo informace a nevíte přesně na koho se obrátit?

Kontaktujte nás

Nabídka online kurzů alliance 4EU+ (Sorbonna, Heidelberg)

 

1) 4. května pořádá Sorbonne University akci European funding opportunities for junior researchers, která je otevřena doktorandům a mladým vědcům ze všech členských institucí. Více informací a registraci naleznete zde: https://www.sorbonne-universite.fr/en/events/atelier-europe-funding-opportunities-junior-researchers.

2) Čtyři alianční univerzity se podílely na přípravě nového 4EU+ online kurzu „Covid-19 crisis as a model for data literacy“, který je určen bakalářským studentům různých oborů. Deadline pro registraci je 31. března. Více informací: https://4euplus.eu/4EU-216.html.

3) Univerzita v Heidelbergu nabízí zdarma 12 míst pro studenty UK na semestrálním kurzu němčiny (19 April – 23 July 2021), k dispozici jsou různé vstupní úrovně. Vzhledem k omezenému počtu míst prosíme, aby se hlásili jen vážní zájemci (pokud se student neodhlásí před 4. dubnem, bude muset uhradit registrační poplatek). Více informací zde.

4) Univerzita v Heidelbergu dále nabízí online kurzy pro studenty biologie a příbuzných oborů (12 April - 16 July 2021), termín přihlášek do 2. dubna 2021. Více informací ke kurzům najdete v tomto souboru.

Hodnocení: spravovat