Oddělení veřejných zakázek přijme samostatného/nou odborného/ou referenta/ku

Oddělení veřejných zakázek přijme samostatného/nou odborného/ou referenta/ku –administrativního/ní pracovníka/ici – administrátorka/ku veřejných zakázek z pohledu zadavatele. Podrobné informace najdete v příloze. V případě vašeho zájmu zasílejte motivační dopis a strukturovaný životopis na e-mail: iveta.stachova@lf1.cuni.cz

Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy jsou uvedeny na webových stránkách 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy na adrese GDPR - 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy (cuni.cz) o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání na 1. LF UK.

Zasláním životopisu zároveň prohlašujete, že jste byl/a správcem řádně informován/a o zpracování osobních údajů v souladu s nařízením GDPR a že Vámi poskytnuté osobní údaje jsou přesné a pravdivé.