Oddělení specializačního a celoživotního vzdělávání 1. LF UK přijme pracovnici/pracovníka

Požadujeme:

- SŠ vzdělání, zdravotnické zaměření výhodou

- Dobrá znalost práce s PC a moderními technologiemi

- Schopnost samostatné práce i práce v kolektivu.

Pracovní náplň:

- Organizace kurzů specializačního vzdělávání (prezenční i on-line) Administrativní činnost v oblasti specializačního vzdělání lékařů.

Nabízíme:

- Pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou

- Finanční ohodnocení podle mzdových předpisů

- Zaměstnavatelské benefity, např. 5 týdnů dovolené, stravenky, homeoffice, posilovna aj.

Předpokládaný nástup – lze ihned.

Očekáváme strukturovaný životopis na adresu:

PhDr. Jana Krejčíková, Ph.D., Oddělení specializačního a celoživotního vzdělávání 1.LF UK, Kateřinská 32, 128 00 Praha 2

email: jana.krejcikova@lf1.cuni.cz

Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy jsou uvedeny na webových stránkách 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy na adrese GDPR - 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy (cuni.cz) o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání na 1. LF UK.

Zasláním životopisu zároveň prohlašujete, že jste byl/a správcem řádně informován/a o zpracování osobních údajů v souladu s nařízením GDPR a že Vámi poskytnuté osobní údaje jsou přesné a pravdivé.