Oddělení pro vědeckou činnost a zahraniční styky přijme referenta/referentku pro doktorské studijní programy.

Náplň práce:

· správa Studijního informačního sytému pro doktorské studijní programy

· komplexní zajišťování databází RUK v souvislosti se studiem v doktorských studijních programech

· zajištění části agendy studentů doktorských studijních programů

Požadujeme:

• středoškolské/vysokoškolské vzdělání
  • analytické myšlení, systematický přístup
  • samostatnou i týmovou práci
  • zkušenost s hromadným zpracováním dat výhodou
  • základní znalost AJ

· zkušenost s prací v akademickém prostředí vítána

Nabízíme:

• příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • zaměstnanecké benefity
  • pracovní poměr na zkrácený úvazek
  • práci na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou
  • možnost okamžitého nástupu

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na adresu bohdana.frantikova@lf1.cuni.cz do 30. září.

Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy jsou uvedeny na webových stránkách 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy na adrese GDPR - 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy (cuni.cz) o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání na 1. LF UK.

Zasláním životopisu zároveň prohlašujete, že jste byl/a správcem řádně informován/a o zpracování osobních údajů v souladu s nařízením GDPR a že Vámi poskytnuté osobní údaje jsou přesné a pravdivé.