Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov hledá lékaře

Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje, aktuálně nabízí volné pracovní pozice pro lékaře na odděleních:

CHIRURGIE – INTERNA – NEUROLOGIE – ODDĚLENÍ NÁSLEDNÉ PÉČE – PATOLOGIE

(pozice vhodné i pro absolventy, kmen či atestace výhodou)

Nabízíme:

– úvazek 1,00 (po dohodě možno i kratší)

– hrubou mzdu dle kategorie (L1–L3)

– nárok na kompenzační volno po každé odsloužené ústavní pohotovostní službě

– velkou podporu vzdělávání a osobního rozvoje: účast na všech vzdělávacích akcích v rámci specializačního vzdělávání hrazena zaměstnavatelem včetně poskytnutí pracovního/náhradního volna; účast na schválených vzdělávacích akcích (dle plánu vzdělávání) v rámci celoživotního vzdělávání hrazena zaměstnavatelem včetně poskytnutí pracovního volna; jazykové kurzy s výrazným příspěvkem zaměstnavatele ve výši 50 % z kurzovného; NEVYŽADUJEME KVALIFIKAČNÍ DOHODY NA SPECIALIZAČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ!

– moderní pracoviště a přístroje

– přátelské pracovní prostředí a kolektiv

– kontinuální investice do rozvoje nemocnice

– zaměstnanecké benefity (25 dní dovolené + 2 sick-days, po 1. roce příspěvek na penzijní připojištění, stravování, firemní jesle)

Více informací získáte na www.hospital-bn.cz v sekci kariéra nebo kontaktujte přímo úsek řízení lidských zdrojů 317 756 554, pam@hospital-bn.cz.