1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova

Nabídka zaměstnání

zburi 11.10.2017

Centrum pro závislé na tabáku III. interní kliniky hledá spolupracovníka

Centrum pro závislé na tabáku III. interní kliniky hledá spolupracovníka - jak pro klinickou praxi, tak pro zpracovávání dat a přípravu publikací v angličtině.
Kontakt eva.kralikova@lf1.cuni.cz


zburi 05.10.2017

Anatomický ústav 1. LF UK hledá pracovníka na pozici technického asistenta - pitevního laboranta

Anatomický ústav 1. LF UK hledá pracovníka na pozici technického asistenta - pitevního laboranta, s možností nástupu ihned. Práce pitevního laboranta zahrnuje mimo jiné fixaci těl zemřelých, přípravu těl pro výuku studentů lékařské fakulty či přípravu plastinovaných preparátů.


zburi 22.09.2017

Podještědská poliklinika, s.r.o. v Liberci hledá do svého týmu zubního lékaře – absolventa

Podještědská poliklinika, s.r.o. v Liberci hledá do svého týmu zubního lékaře – absolventa,
s možností získání nových zkušeností v praxi. Ordinace jsou kompletně vybaveny moderními přístroji a materiály. Nástup možný ihned.


zburi 07.09.2017

Lékař či lékařka pro dialyzační středisko NephroCare v Mělníku

Hledáme novou kolegyni či nového kolegu – lékaře do týmu dialyzačního střediska v Mělníku. Ideálně se zájmem o nefrologii, a to buď absolventa, nebo lékaře s interním kmenem či již v přípravě ke specializační atestaci.


zburi 08.08.2017

Nabídka zaměstnání pro absolventy zubního lékařství

Rádi bychom Vám nabídli možnost zaměstnání v našem stomatologickém centru.
Najdete nás v centru Ostravy. Nabízíme Vám příjemné pracovní prostředí, práci s moderními přístroji.


zburi 07.08.2017

Pronájem zubní ordinace v Cholticích

Městys Choltice nabízí k pronájmu zavedenou ordinaci stomatologa. Více informací získáte na:
e-mail: starosta@choltice.cz tel.: 606 660 226.


zburi 02.08.2017

Středisko zdraví (poliklinika Dobříš), hledá ABSOLVENTY VŠEOBECNÉHO LÉKAŘSTVÍ

Středisko zdraví (poliklinika Dobříš), hledá ABSOLVENTY VŠEOBECNÉHO LÉKAŘSTVÍ do amb. praktického lékaře pro dospělé (odb. 001)
NABÍZÍME: práci na akreditovaném pracovišti s možností zařazení do spec. vzdělávání, odborný dohled zkušených školitelů, podporu odborného vzdělávání, moderně zařízené pracoviště s návazností na služby amb. specialistů i komplementu, flexibilní pracovní podmínky a individuální finanční ohodnocení, 25 dnů dovolené, příspěvek na penz. i živ. pojištění, příspěvek na stravování, cestovné, telefonní tarif a notebook pro osobní využití.


zburi 01.08.2017

Čáslavské fyzioterapeutické centrum hledá Fyzioterapeuta/ku

Jedná se o práci v ambulantní fyzioterapii. Požadujeme: min. SŠ vzdělání v oboru fyzioterapeut (vhodné i pro absolventy), schopnost empatie a srozumitelné komunikace s pacienty, chuť a vůli se dále vzdělávat. Nabízíme: moderně vybavené pracovní prostředí, možnost dalšího vzdělávání, administrativní podporu a zázemí.


zburi 06.09.2017

Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s. hledá všeobecné sestry a zdravotnické asistenty

Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s. hledá všeobecné sestry a zdravotnické asistentyNabízíme: Adekvátní finanční ohodnocení s možností růstu na základě získané praxe, náborový příspěvek, příspěvek na bydlení po dobu 2 let při plném pracovním úvazku, možnost zajištění ubytování v místě pracoviště rovněž s příspěvkem na bydlení, podporu vzdělávání, 5 dní dovolené navíc, 2 dny zdravotního volna (Sick Days), firemní benefity.


zburi 31.07.2017

Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s. hledá lékaře absolventy

 Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s. hledá lékaře absolventy na tato pracoviště:

  • Neurologie
  • Oddělení následné péče
  • Endokrinologie
  • Chirurgie
  • Transfuzní a hematologické oddělení
  • Oddělení radiologie a zobrazovacích metod
  • ORL


zburi 31.07.2017

Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s. přijme fyzioterapeuta na rehabilitační oddělení

Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s. přijme fyzioterapeuta na rehabilitační oddělení. Praxe v ambulantním či lůžkovém provozu vítaná. Možné i pro absolventy.

Nabízíme: Zajímavou pestrou a vysoce odbornou práci v režimu ambulantního a lůžkového provozu, stabilní a příjemný kolektiv, špičkové přístrojové vybavení, velkou podporu dalšího odborného vzdělávání s přihlédnutím k individuálním zájmům, 5 dní dovolené navíc, 2 dny zdravotního volna (Sick Day), možnost zvýhodněného využití firemních jeslí, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování. Další zaměstnanecké benefity.


zburi 31.07.2017

Přijmeme zubního lékaře (-ku) do stomatologické kliniky v Jindřichově Hradci

Přijmeme zubního lékaře (-ku) do stomatologické kliniky v Jindřichově Hradci s akreditovaným pracovištěm parodontologie a stomatochirurgie. Nabízíme moderní vybavení – operační mikroskop, cerec, mladý a přátelský kolektiv, spolupráce se zubní laboratoří. Pravidelná školení, možnost dalšího vzdělávání. Na pracovišti implantolog a dentální hygienistka. Nástup od 1. 9. 2017.


zburi 06.09.2017

Přijmeme fyzioterapeuty (ky)

Přijmeme fyzioterapeuty (ky) na plný, případně i částečný úvazek do NZZ v Praze 5, 3 a 10. Velmi dobré platové podmínky, mladý a příjemný kolektiv, možnost variability pracovní doby.

 


zburi 10.07.2017

Nabídka volných míst lékař / lékařka v Městské nemocnici v Litoměřicích

70737Městská nemocnice v Litoměřicích (s řadou akreditovaných pracovišť) přijme lékaře a lékařky –absolventy oborů – rehabilitace, pediatrie, ARO, chirurgie...


zburi 10.07.2017

Práce pro absolventy LF se zájmem o práci v oboru: radiační onkologie, urologie a pneumologie a ftizeologie

Oblastní nemocnice Kladno,a.s. nemocnice SČK nabízí práci pro absolventy LF se zájmem o práci v oboru: radiační onkologie, urologie a pneumologie a ftizeologie. Bližší informace zveřejněny na webových stránkách www.nemocnicekladno.cz.


zburi 10.07.2017

Hledáme lékaře/-ku absolventa pro specializaci v oboru všeobecného praktické lékařství pro dospělé

Dům zdraví spol. s r.o. - Hledáme lékaře/-ku absolventa pro specializaci v oboru všeobecného praktické lékařství pro dospělé.  Životopis pošlete na info@dumzdravi.cz nebo na adresu Dům zdraví spol. s r.o., Poříčí 11, 594 01 Velké Meziříčí - Dr. Radek Kliment, ředitel společnosti


zburi 27.06.2017

I. klinika tuberkulózy a respiračních nemocí VFN v Praze a 1. LF UK přijme absolventy na pozici sekundárního lékaře lůžkového oddělení

I. klinika tuberkulózy a respiračních nemocí VFN v Praze a 1. LF UK přijme absolventy na pozici sekundárního lékaře lůžkového oddělení.


zburi 14.06.2017

Obec Horní Planá hledá zubního lékaře/lékařku

Obec Horní Planá hledá zubního lékaře/lékařku do zavedené ordinace ve velmi příjemném prostředí v jižních Čechách, na břehu lipenské přehrady. Podpora profesního růstu, dalšího vzdělávání, vhodné i pro absolventy. K dispozici je obecní byt. Velmi výhodné podmínky. Nabízíme také možnost předstátnicové praxe pro studenty pátých ročníků. Pro více informací email.: petraprekopova@seznam.cz, tel.: 777358663.


zburi 08.06.2017

Nabídka pracovního uplatnění pro zubní lékaře

Jsme nově vzniklá zubní klinika ve Vršovicích. Hledáme motivované zubní lékaře. Praxe je vítána, ale není podmínkou. Nabízíme zajímavou práci na zaměstnanecký poměr v moderně vybavené zubní ordinaci a v příjemném pracovním prostředí.


zburi 06.06.2017

Nabídka práce pro fyzioterapeuty/ky Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s.

69642Nabídka práce pro fyzioterapeuty/ky Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s.


Za obsah této stránky odpovídá: Studijní oddělení . počet zobrazení: 44794 poslední aktualizace: 11.10.2017
Práce pro absolventy joboffer1.png

Nabídky prosím zasílejte na tuto adresu

zavřít