Nabídka podpory k vyhlášení 3. veřejné soutěže TA ČR ÉTA

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

v návaznosti na vyhlášení 3. veřejné soutěže TA ČR ÉTA bych Vám a vědeckým týmům z Vašich fakult chtěla
opět nabídnout podporu Centra pro přenos poznatků a technologií. Konkrétně při přípravě projektů do programu ÉTA nabízíme:
1. konzultace k aplikační části žádosti
2. konzultace k ošetření výstupů projektu, k ochraně duševního vlastnictví či k rozdělení práv k výsledkům
3. pomoc při hledání aplikačního garanta a nastavení podmínek smluvní spolupráce s aplikačním garantem
4. pomoc při hledání partnera v rámci Univerzity Karlovy (v projektech naplňujících interdisciplinaritu)
5. právní podporu při přípravě smluvní dokumentace s partnery z aplikační sféry (např. Letter of Intent, Non-disclosure agreement, memorandum, smlouva o spolupráci)

Kontaktní osoba pro podporu ze strany CPPT:
Ivana Sýkorová (Ivana.Sykorova@ruk.cuni.cz, tel. 224 491 209)