Nabídka kultury na listopad 2021

Pozvánka do divadel 10 -12/2021

Zveme vás za kulturou- aktuální nabídka

Vážení příznivci kultury,

zveme vás na listopadové atraktivní nabídky partnerských kulturních institucí pro UK.

Přejeme příjemný kulturní podzim.

• Divadlo v Dlouhé

Divadlo v Dlouhé vás srdečně zve na představení se zvýhodněným vstupným 100 Kč.

V pondělí 8. listopadu od 19 hodin se můžete těšit na inscenaci Oblomov se skvělým Michalem Isteníkem v hlavní roli.

Druhým kulturním doporučením je inscenace Lidská tragikomedie, kterou divadlo uvede v úterý 30. listopadu. Inscenace získala Cenu odborné poroty GRAND Festivalu smíchu v Pardubicích a stala se Inscenací roku v anketě portálu i-divadlo.cz.

V případě zájmu kontaktujte prosím

Při nákupu online vstupenek v košíku klikněte na "Vyberte slevu", zadejte kód "DVD202111" a potvrďte znakem "+"

• Divadlo Bez zábradlí

Divadlo Bez zábradlí si Vás dovoluje oslovit s mimořádnou nabídkou lístků na představení Iliada - moderní divadelní adaptace největšího eposu Ilias od Homéra. V rámci festivalu Noc Divadel 20.11.2021 vám nabízí lístky na představení za cenu 150 Kč.

Dále vás zve na níže uvedená představení se slevou 20 %

Cabaret (5., 6., 7.11.)

2x Woody Allen (9.11.)

Cikani jsou do nebe (19.,20., 21.11.)

Další roky ve stejnou dobu (22.11.)

Iliada (23.11.)

Stačí v nákupním formuláři do kolonky „slevový kód“ zadat „Firma20“ nebo zavolat do našeho obchodního oddělení na tel. +420 606 081 011.

Sleva platí pouze na představení v dané termíny.

• Divadlo Ponec

Divadlo Ponec si dovoluje připomenout nabídku na listopad. Využít můžete slevu pro UK 10% Nabídka listopad 2021.

• Západočeská galerie v Plzni

Západočeská gaerie v Plzni Vás srdečně zve na nedávno zahájenou výstavu To nejlepší ze sbírek Západočeské galerie v Plzni (8. 10. – 28. 11. 2021)

Západočeská galerie představuje novou výstavu

JOSEF SUDEK – JAKUB ŠPAŇHEL: ZÁŽÍT ZJEVENÍ (22. 10. 2021 – 6. 2. 2022)

• Divadlo Hybernia

Divadlo Hybernia zvýšilo slevu pro Univerzitu Karlovu do konce roku 2021 na všechny své muzikály, tj. Tarzan, Mefisto a Galileo na 30%.

Slevy lze uplatnit online přes Ticketportal uvedením kódů MEFISTO30, TARZAN30, GALILEO30 nebo na pokladně po předložení průkazu UK.