Mobilita akademických/vědeckých pracovníků a doktorandů v rámci aliance 4 EU+

Vzhledem k dlouhému trvání covidu zbyly v projektu “Evropské Univerzity” Aliance 4EU+ finance na mobility. Proto nyní vyzýváme akademické/vědecké pracovníky a doktorandy, kteří by rádi vyjeli až měsíc trvající stáž na 4EU+ univerzitu (Heidelberg, Sorbonne, Copenhagen, Milan, Warsaw), aby se přihlásili prostřednictvím formuláře a emailu níže.

Podmínkou je, že se tato cesta/stáž musí uskutečnit do konce září 2022 a musí tematicky spadat pod jeden z flagships 4EU+:

F1 Urban Health and Demographic Change

F2 Europeanness: multilingualism, pluralities, citizenship

F3 Digitisation – Modelling – Transformation

F4 Environmental transitions

Účelem mobility může být: navazování kontaktů, identifikace oblastí a možností spolupráce, výměna zkušeností a know-how, pedagogická činnost, vědecká a výzkumná činnost, účast na jednání pracovní skupiny 4EU+, atd.

Pokud chcete této možností využít, stačí aby zájemce vyplnil tento krátký formulář https://forms.office.com/r/9Asj5G1WJM

a zároveň kontaktoval Annu Jezberovou z Oddělení pro vědeckou činnost a zahraniční styky na anna.jezberova@lf1.cuni.cz