1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
Zajímá vás, co se děje na fakultě? Přihlaste se k odběru bulletinu Jednička.

Pomůžeme vám

Potřebujete pomoc nebo informace a nevíte přesně na koho se obrátit?

Kontaktujte nás

Mefanet 2020

Vážení příznivci konference MEFANET!

Dovolujeme si Vás jménem programového a organizačního výboru konference MEFANET 2020 pozvat na 14. ročník odborně zaměřené akce, na které se pravidelně potkávají pedagogové a studenti všech lékařských a zdravotnických fakult z České a Slovenské republiky spolu s odborníky v oblasti zdravotnické informatiky a elektronické podpory výuky.

Připravujeme pro vás opět zajímavý program, který se bude skládat z interaktivní části v podobě workshopu společně s posterovou sekcí, zvanou přednáškou a bloky s krátkými sděleními.

První den konference (24. listopadu 2020) MEFANET 2020 proběhne letos v prostorách nově vybudovaného Simulačního centra Lékařské fakulty Masarykovy univerzity, druhý den (25. listopadu 2020) pak v kongresových prostorách hotelu Continantal v centru Brna. Více informací získáte na webu http://www.mefanet.cz/ konference a na přiloženém oznámení o konferenci s časovým plánem celé dvoudenní akce. On-line registrace na konferenci je již možná. Zájemce o aktivní účast prosíme o dodržení termínu pro zaslání strukturovaného abstraktu, a to do 7. listopadu 2020.

Těšíme se opět na shledanou na listopadovém MEFANETu.

Za programový a organizační výbor MEFANET 2018

Daniel Schwarz & Martin Komenda

#######-- #####
Lékařská fakulta, Masarykova univerzita
Kamenice 5, 625 00 Brno

 

Hodnocení: spravovat