Hodnocení výzkumných organizací v rámci metodiky 2017+ v modulech 3-5

Přijměte pozvání Centra pro přenos poznatků a technologií UK k diskusi na téma: Mapování možností sběru dat a informací pro potřeby vykazování v Modulech 3-5 dle Metodiky 17+ v rámci 7. Národní konference transferu a veletrhu Via Carolina.

Kdy: 16. 5. 2019 13:00 – 15:00

Kde: Galerie Neptun, Orea Hotel Pyramida, Bělohorská 24, Praha 6

V den konání veletrhu Via Carolina se uskuteční samostatná akce zaměřená na aktuálně velmi důležité téma, a to hodnocení výzkumných organizací v rámci metodiky 2017+ v modulech 3-5. Na setkání bude představena aktuální verze metodiky a předneseny komentáře a podněty k úpravám metodiky, které jsme doposud shromáždili v rámci UK a spolupracujících univerzit MUNI a ÚPOL. Následovat bude diskuse.

V případě zájmu prosíme o potvrzení účasti do 10. 5. 2019 na eliska.konarikova@ruk.cuni.cz

Metodika17+ zde.