Manažer/ka projektů NPO, OP VVV, OP JAK a dalších na plný pracovní úvazek na dobu určitou.

Manažer/ka projektů

Univerzita Karlova, 1. lékařská fakulta se sídlem Kateřinská 32, Praha 2 hledá zaměstnance na pozici Manažera/ka projektů NPO, OP VVV, OP JAK a dalších na plný pracovní úvazek na dobu určitou.

Náplň práce:

- vedení administrativního projektového týmu

- stanovení konkrétní pracovní náplně, kompetence a odpovědnost

- stanovení formy a metody vzájemné komunikace a spolupráce, stejně tak frekvence porad

- komunikace s implementačními orgány

- příprava, řízení a koordinace realizace projektu – zajištění komplexního procesu administrace

- řízení rizik projektu a nalezení vhodného řešení daného problému

- zajištění publicity projektu

- průběžná analýza/kontrola realizace projektu – vyhodnocování naplňování MI, soulad s harmonogramem, stav aktivit, stav čerpání finančních prostředků

- interní komunikace projektového týmu, koordinace časového harmonogramu

- diskuze s realizačním týmem nad koordinací klíčových aktivit

- příprava a prezentování na koordinačních poradách

Požadujeme:

- VŠ vzdělání

- znalost AJ, MS Office

- přehled v oblasti dotační a grantové problematiky, zkušenost s administrací projektů s rozpočtem nad 10 mil. Kč

- schopnost týmové spolupráce

- velmi dobré komunikační a analytické schopnosti

- organizační a koordinační schopnosti

- pečlivost a flexibilitu

Nabízíme:

- stabilní zaměstnání v prostředí VŠ

- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, možnost home office, posilovna, více na webových stránkách https://www.lf1.cuni.cz/benefity)

- spolupráci v úzkém kolektivu, odpovídající mzdové podmínky

- nástup možný ihned nebo dohodou

Žádáme o zaslání stručného profesního životopisu s charakteristikou dosavadní praxe, referenci 3 administrovaných projektů. Životopisy zasílejte do konce června 2022.

Kontakt: Oddělení strategického rozvoje, Lenka Karhanová, lenka.karhanova@lf1.cuni.cz.