LERU Doctoral summer school Trinity College Dublin

V termínu 8. – 13. 8. 2021 se v Trinity College Dublin uskuteční 11. ročník prestižní letní školy LERU (The League of European Research Universities).

Účastnický poplatek 500 Euro, který pokrývá výukové materiály, ubytování, stravu a dopravu po Dublinu, hradí přijímající strana. Náklady na cestovné hradí vybranému studentovi RUK, od 1. 4. je možné si požádat o uhrazení z programu na podporu internacionalizace POINT (vybraný student bude informován o postupu).

Hlaste se do 24. 3. 2021 na email adela.jiroudkova@ruk.cuni.cz zasláním: jména, studovaného oboru, názvu disertační práce nebo názvu specializace, CV a motivačního dopisu, vše v anglickém jazyce.

Z přihlášených kandidátů bude následně vybrán jeden, který se letní školy zúčastní za Univerzitu Karlovu.

Informace o předešlých letních školách LERU si můžete prohlédnout zde.

Program letní školy naleznete v příloze.