LERU doctoral summer school in Heidelberg 2023

Do 17. 3. 2023 je možnost podat přihlášku k účasti na 13. ročníku prestižní letní školy LERU (The League of European Research Universities), která se uskuteční 2. - 8. 7. 2023 na Heidelberg University.

Téma: Concepts of intervention science applied to global challenges

Účastnický poplatek 600 Euro, který pokrývá výukové materiály, ubytování, stravu a dopravu po Heidelbergu, hradí přijímající strana.

Náklady na cestovné hradí vybranému studentovi RUK, vybraný student/studentka bude informován/a o postupu.

Studenti se mohou přihlásit do 17. 3. 2023 na email adela.jiroudkova@ruk.cuni.cz zasláním: jména, studovaného oboru, názvu disertační práce nebo názvu specializace, CV a motivačního dopisu, vše v anglickém jazyce.

Z přihlášených kandidátů bude následně vybrán jeden, který se Ph.D. školy zúčastní za Univerzitu Karlovu.