1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
Zajímá vás, co se děje na fakultě? Přihlaste se k odběru bulletinu Jednička.

Pomůžeme vám

Potřebujete pomoc nebo informace a nevíte přesně na koho se obrátit?

Kontaktujte nás

Kurzy UK pro akademické pracovníky

 
GDPR pro akademiky
Co je nejčastějším obsahem žádostí studentů či absolventů v rámci GDPR? Jaká je role školitele z hlediska ochrany osobních údajů při vedení závěrečné práce? A jaké jsou povinnosti studenta? Jak si poradit se zpracováním osobních údajů pro vědecké účely? Na tyto i další otázky odpovídá kurz, určený především pracovníkům UK z řad akademiků.
Více informací najdete zde.

Testování ve vysokoškolské výuce
Účastníci workshopů se seznámí s technikami, které pomáhají navrhnout testy a vytvořit pro ně kvalitní testové úlohy. Naučí se pracovat s nástroji pro analýzu testu a jednotlivých úloh a výsledky těchto analýz aplikovat při zlepšování testových úloh a celých testů.
Více informací najdete zde.

Kritické myšlení
Kurz ve dvou blocích představí akademickým pedagogům principy kritického myšlení (KM) a ukáže, jakými způsoby lze u studentů podpořit osvojení si těchto principů i v rámci oborově specifické výuky. Podstatnou součástí lekcí budou diskuse umožňující sdílet a rozvíjet příklady, jakým způsobem nejlépe vést studenty ke KM v rámci VŠ výuky.
Více informací najdete zde.

Academic writing
Do you need to publish scientific papers in English? Do people not understand what you write? If so, this series of interactive lectures and workshops is for you.
More information here.

Termíny a podrobné informace o jednotlivých akcích a další nabídku Centra celoživotních vzdělávaní Univerzity Karlovy (UK) najdete na našich stránkách nebo také ve vzdělávacím portálu UK. (návod na přihlášení viz příloha).

Hodnocení: spravovat