Kurz odborné přípravy pro SŠ pracovníky

Kurz k prodloužení osvědčení pro práci se zvířaty - SŠ
V termínu 8. 10. 2021 proběhne Kurz odborné přípravy k prodloužení doby platnosti osvědčení o odborné způsobilosti k provádění pokusů na pokusných zvířatech, péči o pokusná zvířata a usmrcování pokusných zvířat.

Podmínkou účasti v kurzu je platné osvědčení. Toto osvědčení musí být doloženo jako příloha elektronické přihlášky v SIS.

Termín zahájení: 8. 10. 2021 v 9:00 hodin (registrace od 8:30 hodin)
Místo konání: Velká zasedací místnost děkanátu 1. LF UK, Na Bojišti 3, Praha 2
Cena kurzu: 1600 Kč, úhradu je nutné provést po potvrzení účasti do stanoveného termínu.

Přihlášky přijímáme do 12. 9. 2021. Podmínkou otevření kurzu je minimálně 15 přihlášených účastníků. Definitivní potvrzení o konání kurzu obdrží účastníci formou výzvy k úhradě poplatku.

Doba trvání:
6 výukových hodin, forma zkoušky - zkušební test

Přihlašující souhlasí se zpracováním osobních údajů a zařazením do databáze 1. LF UK a pro účel vystavení osvědčení do databáze MZe na dobu neurčitou a to ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tyto údaje nebudou poskytovány dalším osobám ani k jiným účelům.

Přihlášky (aktivní v době 12. 8. - 12. 9. 2021):