Kurs Buněčné a molekulární základy imunologie 2019

Zveme všechny zájemce o imunologii na kurs „Buněčné a molekulární základy imunologie 2019" (viz Program níže), který je určen pro účastníky doktorandského studia Biomedicíny UK (všech oborů) a další zájemce. Kurs bude probíhat v termínu únor - červen 2019.

Akce je pořádaná dle Stavovského předpisu České lékařské komory a má charakter postgraduálního vzdělávání a bude ohodnocena kredity. Kurs bude pro přihlášené ukončen potvrzením o účasti nebo zápočtem a ke konci kursu bude možné získat skripta. Účastnický poplatek pro celý kurs činí

1 200 Kč a zahrnuje poskytnutí skript a občerstvení. Pro zájemce o jednotlivé přednášky je kurs přístupný bezplatně.

Přednášky budou probíhat každý měsíc vždy v úterý v 9. hod., počínaje úterkem 5.2.2019, další pak 5.3., 2.4., 14.5. a 4.6. 2019.

Přednášky se konají v kinosále Fyziologického ústavu AV ČR (Ústavy Akademie věd, hlavní vchod, přízemí vlevo), Vídeňská 1083, Praha 4 - Krč (autobus 193, zast. Zelené domky, autobus 138, zast. Ústavy Akademie věd). Upozornění: kapacita sálu je omezena.

Organizátoři kursu: Prof. MUDr. H. Tlaskalová-Hogenová, DrSc. (tlaskalo@biomed.cas.cz), prof. RNDr. V. Holáň, DrSc. (vladimir.holan@iem.cas.cz), MUDr. M. Kverka, PhD. (kverka@biomed.cas.cz) Přihlášky do kursu posílejte na adresu Veroniky Patrovské: patrov@biomed.cas.cz

Kompletní informace naleznete zde.